móda chytře logo

Jak nakupovat své oblečení chytře
a ušetřit spoustu peněz?

Najděte svůj styl a zbavte se chaosu ve skříni. 
Mějte své oblečení jako druhou kůži.

Také se vám stává, že ...

se postavíte před přeplněnou skříň a zjistíte, že "nemáte co na sebe”.

Cokoliv si obléknete vám nějakým způsobem nesedí a necítíte se v tom zrovna příjemně. Jste z toho frustrovaná, zničená, unavená. Tolik věcí, takového času strávených jejich výběrem, těch peněz za ně utracených a nic z toho. Přitom jste všechno vybírala podle aktuálních trendů a módních časopisů. Nechala jste si poradit od kamarádek, kolegyň z práce.

Je to váš příběh? Poznáváte se?

Představte si, jaké by to bylo, kdybyste měla ve své skříni jenom pár kousků, které by vám opravdu seděly. Přesně jako pověstná druhá kůže. Cítila byste se v nich příjemně, sebevědomě a šťastně. Lidé kolem vás by díky tomu respektovali takovou, jaká jste. Rodina i přátelé by k vám vzhlíželi. Navíc byste při každém nákupu ihned věděla, co velkého množství věci si vybrat.

Představte si tu úsporu peněz, času i místa na uskladnění šatů.
Jaký je to pocit?

Táňa HavlíčkováJmenuji se Táňa Havlíčková. Dlouhá léta jsem byla úspěšnou módní návrhářkou. Pomáhala jsem tvořit svět trendů. Časem svou prací s mnoha ženami jsem si uvědomila, že všechno může být jinak. Důkladným bádáním jsem našla osm osobnostích typů - OCTO CODES. K těm jsem přiřadila módní typy. Móda chytře je nejsnazším způsobem, jak se s nimi seznámit a poznat sama sebe tou nejrychlejší možnou formou.

Co vám přinese

online kurz Móda chytře?


Stovky účastnic mých živých seminářů, online kurzů a osobních konzultací na sobě pozorovaly podobné změny v osobnosti či v životě.


Najdete svůj styl, který vám sedí a cítíte se v něm příjemně.

V novém oblečení se budete cítit a působit sebejistě.

Vaše okolí vás začne uznávat jako osobnost a respektovat.

Pochopíte osobnosti ostatních a díky tomu vás přestanou dráždit.

Ušetříte své finance za oblečení, které byste pak nosila jen občas nebo vůbec.

Budete vždy vědět, co na sebe a ušetříte čas při výběru oblečení.

Zbavíte se velkého množství nepotřebných oděvů a doplňků.

a mnohem více...

Co říkají na kurzy jejich účastníci?

Táňo, moc děkuju za všechno. Skutečně měníš životy. Čeká mě ještě hodně práce s mojí avantgardou, ale moc si to užívám a jsem najednou svobodná. Lidi okolo tu změnu cítí a chovají se jinak. Překvapuju i sama sebe, a je to nádherný pocit. Najednou jsem to opravdu já. Konečně vím kam jdu, a možná, taky proč.

Jitka

Je to naprosto úžasná věc a nelituju, že jsem se do toho pustila. Pak je taky v průběhu semináře hlavní, že každý styl je na 1 den. A fakt to "prožití" každého stylu je asi největším plusem tohoto semináře :-). Vytřídila jsem oblečení - a hlavně - šuplík mých "šperků" - to bych Vám přála vidět ten mazec, co jsem za celé roky nahromadila - a pak tu hromádečku věcí, které opravdu nosím. Musím se tomu smát. Také je velmi zábavné vidět najednou svět kolem sebe jinýma očima :-). Takže se mi velmi ulevilo a velmi se bavím!

Zuzka

Je to tak osvobozující, když si člověk uvědomí, že není divný, že je normální, že všude kolem žijí nádherné ženy, osobnosti a já k nim už také patřím.

Miroslava

Sebedůvěra pracuje – dnes jsem byla na jednom školení a obvykle se nejsem schopna cizí přednášející autority na nic zeptat, ale tentokrát jsem se několikrát odvážila, a to jsem byla vyzbrojena jen správnými botami a šperky, co teprve dokážu, až budu komplet!

Jana

Tento kurz předčil má očekávání, šel mnohem víc do hloubky než jsem doufala a jsem za to moc ráda.když přijdu do obchodu s oblečením necítím se již jako ztracená, ale vidím, co je pro který styl zhruba odpovídající a mohu rovnou zacílit k tomu, co mi sedne. Děkuji moc Táně a také všem zúčastněným ženám za inspiraci, sdílení a pomoc v sebeobjevování.

Daniela

Kurz Móda chytře obsahuje:

  • 8 video lekcí a podpůrných cvičebních sešitů
    Poznáte jednotlivé styly a jejich benefity. Vyzkoušíte si každý z nich na vlastní kůži krok za krokem. Přístup k videím máte na neomezenou dobu a videa můžete zhlédnout opakovaně.
  • Konzultace v uzavřené FB skupině.
    Získáte podporu týmu fashion koučů i dalších účastníků. Díky tomu se budete cítit ve svých krocích sebejistější.

Chcete se cítit ve svém oblečení sebejistá respektovaná? Ušetřit spoustu peněz a času při nákupech?

Móda chytře je pro vás tím správným řešením.